AVM Güvenliği


Alışveriş merkezleri güvenlik açısından önemli yerlerdir. Best Group Güvenlik, güvenliğini üstlendiği A.V.M. projelerinde; sorumlu olduğu alan dahilinde güvenlik süreçlerinin belirlenen prosedür ve talimatlara uygun işleyişinden sorumlu olmaktadır. 

Müşterisinin kaliteli hizmet almasını sağlamak Best Group Güvenlik’ in temel görevleri arasındadır. Günün yirmi dört saati mevcut güvenlik hizmet ve sistem faaliyetlerinin prosedürlere uygun nitelikte yürütülmesi, olası aksaklık ve olayların önlenmesi, raporlanması sorumluluklarını taşır. 

Günümüz koşullarında artan talep ile ziyaretçi ve tedarikçi sayısındaki artış, olası güvenlik risklerini de beraberinde arttırmıştır. On binlerce, yüzbinlerce insanın ziyaret ettiği bu yaşam alanları son dönemlerde alışveriş mekanı olmaktan çıkmış, eğlence, kültür sanat, organizasyon etkinliklerini de kapsar hale gelmiştir. Bu doğrultuda günlük aktivite ve ziyaretçi trafiğine bağlı olarak risk oranı da artmıştır. 

Alışveriş Merkezlerine özgü teknolojik çözümlerle, elektronik güvenlik sistemleri ile birleşen fiziki güvenlik tedbirleri, konukların mekanlarda daha güvende zaman geçirmelerini sağlamıştır. Gayemiz AVM lere gelen ziyaretçilere kendilerini evlerinde gibi rahat ve güvende hissettirmektir. 

Günün 24 saati süren güvenlik hizmetimizle bu yaşam alanlarında Terör, Sabotaj, Yangın, Hırsızlık, Soygun, Darp, Gasp gibi güvenlik risklerini önceden belirleyerek gerekli tedbirleri almak ve uygulamak bunlara ilişkin raporlamaları yapmak asli görevimizdir.

Hizmetlerimiz


Copyright © 2021 Tüm Hakları Saklıdır. Best Group Güvenlik
Web Tasarım: Akademi Grafik 
  • Huzur Mah. Fatih Cad. No:67 4.Levent Plaza / İstanbul
  • Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

Sosyal Kanallar